Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.
Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

 Jūrmalas Riepu centrs 28 44 22 44 (0) Mājas lapa latviešu valodā
Jūrmalas Riepu centrs
Konsultācijas riepu iegādē
28 44 22 44
GROZS (0)
Mājas lapa krievu valodā

Mājas lapa latviešu valodā
riepas ar bezmaksas piegādi Rīgā
Riepu atlase        Disku atlase
 
Platums
/
Augstums
R
Diametrs
Sezona
Stāvoklis
Ražotājs
Nepāra

Ziemas riepas

Latvijā normatīvie akti nosaka, ka no 1. decembra līdz 1. martam automašīnām (arī piekabēm), kuru pilnā masa nepārsniedz 3,5 tonnas, obligāti jābūt aprīkotām ar ziemas riepām un to minimālajam protektora dziļumam jābūt 4 mm. Ja esat izvēlējies ziemas riepas ar radzēm, tad jāatceras, ka radžotas riepas Latvijā aizliegts lietot no 1. maija līdz 30. septembrim.

Ziemas riepu uzstādīšanu gan nevajadzētu atlikt līdz 1. decembrim vai līdz dienai, kad uzsnieg sniegs, jo vasaras riepu veiktspēja pasliktinās, kad gaisa temperatūra noslīd zem +7 C grādu atzīmes.

Mēs rekomendējam ziemas riepu nomaiņu veikt laicīgi, vēl pirms ziemas sākuma - jau oktobrī. Pēc daudzu gadu darba pieredzes varam droši teikt ka, uzsniegot pirmajam sniegam, rindas pieraksts uz ziemas riepu nomaiņu ir vairāku dienu garumā.

Pateicoties īpašam, mīkstākam gumijas sastāvam, ziemas riepām ir labāka saķere ar ceļa segumu pie zemām temperatūrām, turklāt ziemas riepām ir īpaša veida protektora iegriezumi (lameles). Latvijas mainīgajos klimatiskajos apstākļos ziemas riepas ir obligāti nepieciešamas.

Ziemas riepas ar mīkstāku gumijas sastāvu un smalkākām lamelēm (Skandināvijas jeb frikcijas tipa ziemas riepas) nodrošina izcilu saķeri un vadāmību uz apsnigušiem un apledojušiem ceļiem. Tās nodrošina maksimālu drošību tajos gadījumos, ja radžu riepu lietošana ir aizliegta. Ziemas riepas ar mīksto sastāvu ir klusākas un tās var lietot bez ierobežojumiem. Taču tām ir arī trūkumi - ātri nolietojas, nav stabilas lielā ātrumā, garš bremzēšanas ceļš uz sausa vai slapja ceļa.

Savukārt, ziemas riepas ar cietāku gumijas sastāvu un mazāk smalkām lamelēm (Eiropas tipa ziemas riepas) nodrošina labāku saķeri uz slapja un sausa ceļa seguma. Tās ilgāk kalpo, automobilis būs stabilāks lielos ātrumos, arī degvielas ekonomijas rādītāji šīm riepām parasti ir labāki. Tomēr uz apsnigušiem un apledojušiem ceļiem šo riepu veiktspēja atpaliks salīdzinot ar mīkstā tipa riepām vai radžotām riepām.

Ziemas riepām ar radzēm ir lieliskas saķeres īpašības uz sniegota vai apledojuša ceļa seguma. Tās ir paredzētas klientiem, kuriem ir svarīgi bargos ziemas apstākļos justies uz ceļa maksimāli droši. Šīs riepas ir piemērotas autovadītājiem, kuri dzīvo ārpus pilsētas un bieži saskaras ar grūti izbraucamiem, retāk tīrītiem ceļiem. Taču arī radžotām riepām ir trūkumi - troksnis no radzēm, garāks bremzēšanas ceļš uz sausa vai slapja ceļa. Izvēloties ziemas riepas ar radzēm vajag iegaumēt, ka tās ir aizliegtas dažās valstīs (Polija, Vācija, Čehija, Slovākija u.c.), tāpēc, plānojot ceļojumu, Jums vajadzētu pārliecināties, vai dotajā valstī nav aizliegts lietot radžotas ziemas riepas.

Ar universālām jeb vissezonas riepām ir tā pat kā ar vissezonas apaviem – ziemā kājas salst, vasarā svīst (bet staigāt jau var). Vissezonas riepu sniegums uz ledus un sniega ir diezgan pieticīgs. Universālās riepas rekomendējam tiem pircējiem, kuri ziemas periodā brauc maz, lēni un ļoti uzmanīgi, jo lielākā daļa šo riepu īpašību ir pielīdzināmas vasaras riepām. Šādas riepas ieteicams mainīt vasaras otrajā pusē vai rudenī.

Kādas ziemas riepas izvēlēties ir katra klienta ziņā. Noteikti vajag izvērtēt plānoto nobraukumu ziemas laikā, braukšanas paradumus, ierastos braukšanas maršrutus. Būtu arī jāzina vai plānojat ar ziemas riepām doties kādā tālākā ceļojumā pa Eiropu, kur ir lielāki atļautie braukšanas ātrumi un varbūt arī ierobežota radžoto riepu lietošana.

Uz visiem jautājumiem par ziemas riepām labākās atbildes Jums sniegs Jūrmalas Riepu centra pieredzējušie speciālisti. Pie mums Jūs noteikti atradīsiet piemērotākās ziemas riepas Jūsu automašīnai par ļoti draudzīgām cenām. Ja arī Jums ir kādas īpašas vēlmes ziemas riepu izvēlē – droši jautājiet mūsu speciālistiem. Ja Jums nepieciešamās riepas nebūs uz vietas, mūsu noliktavā, mēs Jums noteikti izteiksim labāko cenas piedāvājumu un iespējami īsāko piegādes laiku Jūsu izvēlētajām riepām.

Pērkot vismaz 4 riepas – piegāde Rīgā un Pierīgā ir bezmaksas, pārējā Latvijā tikai 7 eiro par visu riepu piegādi. Ja plānojat ziemas riepas montēt mūsu servisos – noteikti pierakstieties rindā uz riepu nomaiņu.

Jūtaties droši jebkuros laika apstākļos ar Jūrmalas Riepu centra ziemas riepām!


Jaunumi

Darba laiks sestdienās.

Riepucentrs.lv internetveikals

Supercenas!

Champion logu slotiņas.

Auto lampiņas NARVA
Kontakti

Riepu serviss Jūrmalā
Jūrmala Sloka
Ventspils šos. 34 (skatīt kartē)
Tālr.: 6 7730386, 2 8442244, info@riepucentrs.lv
Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti Portatīvie datori
Visi Internetveikali un cenas Cenu salīdzinājums interneta veikalos